AngelLink™      חיבורים מלאכיים™

הנני מאסטר מוסמכת להענקת חיבורים מלאכיים™ מטעם מכון הלייטריאן™.


החיבורים המלאכיים הינם מעין רשת חברתית וירטואלית - אם תרצו "פייסבוק שמיימי"!

החיבור מתחיל בהצעת "חברות" ממני או לחילופין מאשרת את בקשתך. דרכי ניתן להתחבר ל-5 חברים נוספים שרק ממתינים לבקשת החברות שלך. מרגע זה חבריי הופכים להיות חבריך האישיים והפרטיים מאוד (בעוד אני יוצאת מהתמונה). ממש כמו בכל רשת חברתית יש אפשרות לפנות אל כולם (קיר), לפנות אל כל אחד באופן פרטי (הודעה או צ'ט).

אני אשמח להעניק את החיבור לחבריי לכל אחד ואחת מכם - הבקשה תמיד תאושר! וחברי אך ממתינים להתחבר איתך. זכותך המלאה לשמור את 5 החברים לעצמך בלבד (חיבור אישי) או לחלוק אותם עם אנשים נוספים (חיבור מאסטר).

5 חבריי המיוחדים הינם מלאכיים שכל ייעודם ורצונם הוא להעניק, להאציל ולחלוק איתך את תכונותיהם המלאכיות השמימיות והטהורות. כוונות המלאכים הן אך ורק חיוביות. הם מזומנים לסייע לך בכל תחום בחייך ולפעמים מתערבים ומשתדלים לטובתך מיוזמתם, החל מריפוי, הדרכה, שמירה, הכוונה למציאת התשובה ההולמת לשאלה או התלבטות בכל נושא, מציאת אהבה, זימון והענקת שפע לחייך ו...עד עזרה במציאת מקום חניה. באם תשאל "למה מגיע לי כל הטוב הזה", מהסיבה הפשוטה המלאכים נוצרו על מנת להקדיש עצמם למילוי רצונות וכוונות בני האדם, פשוט כך.

כמובן שלכל הנאמר לעייל יש הסבר רוחני והסבר נרחב ומרתק אודות ממלכת השרפים והמלאכים, התוכנית השמימית, חשיבות החיבור בזמנים אלה ועוד. את המידע הרב שברשותי אני מעניקה בכתב ומסבירה בע"פ עד להבנת הנושא לאשורו.

הקידמה לשרותנו - ניתן לקבל את החניכה פנים מול פנים, בטלפון או בסקייפ התוצאה זהה!

החיבור המלאכי מתבצע במדיטציה מודרכת חד פעמית לכל מלאך. זהו תהליך חגיגי ומענג שבו אתה חש על בשרך את האנרגיה המלטפת והאוהבת של המלאכים. בתום החוויה - המלאך הוא שלך, חברך החדש והקסום להמשך חייך.הנה רשימת חבריי המיוחדים, האהובים והאוהבים ומתנותיהם הנשגבות אותם הם מבקשים להעניק לך:

שרף "הילת וורד" - חיבור לאהבה ללא תנאי
"הילת וורד" מעניקה לך להבה (בדומה ללהבת נר) אותה היא תמקם ותדליק בליבך. אותה להבה מלאכית שמהותה "אהבה ללא תנאי" תסייע לך בענייני הלב, תצית תגביר ותעצים בך אהבה ללא תנאי לעצמך ולאחרים.

מלאך השרת רפאל - חיבור לאומץ מלאכי וריפוי שמיימי
המלאך רפאל מעניק לך לפיד מואר של אומץ מלאכי אותו הוא ימקם בידך. הלפיד יסייע לך לנוע ביתר אומץ בחייך ויעזור להאיר את דרכך לעתיד. יתרה מכך בעזרתו תוכל להימנע מהיתקלות באתגרים וקשיים בחיים... וגם לראות ביתר בהירות את ההזדמנויות והתגמולים הרוחניים הטמונים בעתיד. בנוסף, החיבור המלאכי יתמוך בך בתהליך הריפוי האישי. המלאך רפאל ידוע כ"מרפא שמימי" ויעזור לך למצוא את ה"מרפא השמימי" שבתוכך.

מלאך השרת גבריאל - חיבור לאושר מלאכי ותקשורת
המלאך גבריאל מעניק לך את מתנת האושר המלאכי בצורת סרט זהב עם קשר פרפר יפיפה אותו הוא כורך סביבך וממקם את קשר הפרפר מעל ליבך. זאת על מנת להזכיר לך שהינך מתנה מושלמת לעולם הזה בחיים האלו. באמצעות חיבור מלאכי זה הוא ילמד אותך "לקחת את הזמן", להכיר ולחוות את האושר שכבר קיים סביבך וגם להגשים רמות חדשות ומרגשות של אושר בחיי היומיום. במסורת, ידוע גבריאל "כמתקשר הגדול עבור האל" לכן, הוא יכול לסייע לך בתחום התקשורת הפנימיות שלך - בגישה "לידע הפנימי ולאינטואיציה". בנוסף יעניק לך המלאך גבריאל תמיכה מעשית בשיפור יעילות התקשורת בחיי היומיום.

מלאך השרת אוריאל - יופי מלאכי, יצירתיות והשראה
המלאך אוריאל מעניק את מתנת היופי השמימי - "תיבה קטנה בצורת לב" ותוכנה יופי טהור, אותה הוא ממקם בתוך ליבך. זהו מעין חיבור "לאינפוזיה" אינסופית של יופי מלאכי שמימי העוזרת לך לחוות את "הצד הנשי של היופי" באמצעות תחושת הערכה מוגברת ואת "הצד הגברי של היופי" באמצעות גירוי כישרונות היצירה. באמצעות חיבור-מלאכי זה, יכול אוריאל לעורר יצירתיות והשראה לצורות רבות של ביטוי אומנותי.

מלאך השרת מיכאל - אי שיפוט, וניווט במישורים האתריים
מלאך השרת מיכאל מעניק לך "הילה מלאכית" אותה הוא ממקם סביב לראשך. באמצעות חיבור מלאכי זה, יעבוד המלאך מיכאל ב"רקע האתרי שלך" ויתמוך ביצירת "אי שיפוט" טהור ומלאכי בכל תחומי חייך. בנוסף, המלאך מיכאל יסייע לך לנווט בהצלחה במישורים האתריים באמצעות טלפתיה, תיקשור, מסעות אתריים מודעים וכד'.

יקיריי, זו הצעת החברות הקסומה ביותר המוצעת לכם באהבה.

זה הרגע לעשות "לייק" גדול וליצור איתי קשר. אנחנו ממתינים לכם, 5 מלאכים מדהימים ואני.


ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - דף הבית
ענתי חרמוני-שרים  אימון אישי הוליסטי - שיטת האימון שלי
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - היכן אני מאמנת
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - הבלוג שלי
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - הביבליותרפיה ואני
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - ביירון קייטי העבודה
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - טיפול בכוח המילים
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - אימון בקלפיי מודעות
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - טיפולי רייקי
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - תיקשור
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - חיבורים אנרגטיים
חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - מהו הלייטריאן
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - חניכה לקרניי לייטריאן
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - חיבורים מלאכיים
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - תגובות והמלצות
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - ספר אורחים
ענתי חרמוני-שרים אימון אישי הוליסטי - צור קשר
  עיצוב אתר: איה גולן © כל הזכויות שמורות - לענתי חרמוני שרים